Profesionální hráči Babolatu mohou používat upravené nebo odlišné modely vybavení.

Babolat 2022 Junior Solida Tour

Finální výsledky prvního ročníku Babolat 2022 Junior Solida Tour jsou tady. V kategorii dorostenek se na třetím místě  suverénně umístila Ellen Hladká. Na místě druhém se umístila Charlotte Chmelíková, které i přes účast na všech třech turnajích bodový zisk nestačil na Nikol Šturcovou. Té po neochvějném výkonu a se ziskem 82 bodů patří po zásluze první místo.

V kategorii dorostenců se na třetím místě umístili dva hráči se stejným počtem bodů, v případě této shody mají však větší hodnotu body ze singla, takže na třetím místě se umístil Jakub Mitáš. Na místě druhém se po boji a o pouhých pět bodů nakonec umístil domácí hráč TJ Solidarita Šimon Havránek. Na prvním místě se naprosto zaslouženě a po účasti na všech třech turnajích umístil Adam Rat.

První ročník Babolat 2022 Junior Solida Tour hodnotíme jako úspěšný a mezi hráči Tour vzbudila kladný ohlas a zájem, již nyní se těšíme na další ročník.

TJ Solidarita

3.ročník Babolat Cupu

V sobotu 1.10. 2022 se na kurtech TJ Solidarita uskutečnil 3.ročník Babolat Cupu (turnaj smíšených dvojic mládeže).

Páry byly rozděleny do dvou skupin, mladší+starší žactvo a dorost. Celkem se zůčastnilo rekordních 40 párů.

Ml.+st. žactvo:

1. místo: Tobiáš Brettl, Kristýna Wágnerová 2. místo: Ondřej Witoš, Barbora Vokrojová 3. místo: Bruno Ambrož, Karolína Ječmínková

Dorost:

1. místo: Jakub Voleský, Barbora Heřmanová 2. místo: David Petrofský, Ester Tehníková 3. místo: Max Hanke, Amélie Drukerová

Všem děkujeme za účast, vítězům gratulujeme a těšíme se na další ročník. TJ Solidarita

#BabolatFamily