Profesionální hráči Babolatu mohou používat upravené nebo odlišné modely vybavení.

SK Aritma Praha

Tenisový klub byl založen v roce 1937 jako LTC Vokovice. Již před válkou zde hrála řada výborných tenistů. Mistrovských soutěží družstev se klub zúčastňuje od roku 1948. Od roku 1969 se klub jmenoval TJ Aritma Praha a od roku 1990 SK Aritma Praha. Od poloviny 80. let až do dnes dosahují mládežnické týmy dobrých výsledků v nejvyšších pražských soutěžích. V současné době máme 7 družstev mládeže a 3 družstva dospělých a přes 70 registrovaných závodních hráčů a zhruba 170 dětí v tenisové škole. V klubu máme 9 antukových kurtů, 1 kurt s umělou trávou a tři minikurty.
Od roku 1998 má klub k dispozici 4 kurtovou přetlakovou halu, takže je zde čilý sportovní život i přes zimu.

Tenisová škola

Výchově mládeže se na Aritmě systematicky věnovali už v 70. letech. I. Petr a P. Šnaidr převzali tenisovou školičku v roce 1995. Hned se nám podařilo rozšířit počet dětí v tenisové škole. Byly sezóny, kdy jsme měli v tréninku až 250 dětí ve věku 4 až 18 let. V současnosti máme  170 dětí. To nepočítám závodní hráče.

kempy

Letní tenisové kempy pořádáme na Aritmě už od roku 1995. Během letních prázdnin máme tři týdenní kempy, o které je stále veliký zájem. Průměrný počet dětí na kempu je 45, ale posledního srpnového kempu se zúčastňuje okolo 60 dětí. Letos jsme absolvovali 84.kemp.

Obchůdek

Tenisový obchůdek jsme poprvé otevřeli na jaře 1994. Hned jsme byli poměrně úspěšní. Protože zpočátku nebyla na Aritmě hala, fungovali jsme jen v létě. Od roku 1997 máme celoroční provoz. Ročně vypleteme okolo 1500 raket. Prodáváme rakety a veškeré tenisové doplňky, provádíme i diagnostiku a dovažování raket na stroji Babolat Diagnostic Center.

Práce pro klub se stala naším koníčkem, naplňuje nás a dělá nám radost.

#BabolatFamily