Profesionální hráči Babolatu mohou používat upravené nebo odlišné modely vybavení.

Vážení tenisoví přátelé,

francouzská značka Babolat, založená v Lyonu roku 1875, je známá nejen svými kvalitními výrobky a skvělými inovacemi, ale především vynikajícími hráčkami a hráči. Ti s jejími produkty dosahují mimořádných výsledků i díky materiální podpoře a fantastickému hráčskému servisu. V Babolatu to výstižně shrnuli jedním z prvních sloganů "NO PLAYERS NO GLORY".

Vzhledem k tomu, že do roku 1994 Babolat vyráběl jen výplety, doplňky a elektronické vyplétací stroje, začal hráčský servis fungovat naplno až od roku 1995. Ovšem i tehdy měla značka skvělé smluvní hráče, v podstatě s výplety hrála celá tenisová špička včetně největších hvězd.

S uvedením raket Babolat na trh přišla i nová strategie, značka začala podporovat juniory. Mimochodem se také stalo, že světový žebříček do 18 let evidoval na konci roku světové jedničky hrající pouze s raketami a výplety Babolat / dvouhra i čtyřhra juniorů i juniorek / .

I v posledních dvou desetiletích jsou Babolat junioři oporami českých juniorských reprezentací a získali mnoho titulů mistrů světa a Evropy.

JUNIORSKÝ BABOLAT TEAM 2022

Babolat Czech junior team | Babolat

JUNIORSKÝ BABOLAT TEAM 2023

Babolat Team pro rok 2023 bude již brzy představen.

PŘIDEJ SE I TY K JUNIORSKÉMU BABOLAT TÝMU !

Své dotazy a žádosti ohledně českého juniorského Babolat Teamu směřujte na :

Roman Medvidˇ

email: medvid@matchpoint.cz
mobil: 737 227 279

"Vzhledem ke svým dlouholetým hráčským a trenérským zkušenostem věřím, že vám poskytnu veškeré informace ohledně smluv, tak i vybavení Babolat".

                                                                                                  Autor článku Roman Medviď