Profesionální hráči Babolatu mohou používat upravené nebo odlišné modely vybavení.

I. Czech tennis academy Tenerife

Je to už rok, co se náš ambasador Filip Laža  odstěhoval s rodinou na Tenerife, kde se živí jako tenisový a kondiční trenér dětí a dospělých.

Od srpna tohoto roku si otevřel novou akademii s názvem https://czechtennisacademytenerife.com/.Czech tennis academy Tenerife, která cílí z velké části na české turisty cestující na Tenerife. Mimo tenisové tréninky a tréninky běhu a nordic walking se věnuje také úplně novému projektu tenisových a všestranně sportovních kempů. Takovýto koncept sportovních kempů pro českou a slovenskou klientelu na Tenerife chybí a proto si myslíme, že by o kempy mohl být zájem.

Chce mladým závodním hráčům nabídnout možnost individualizovaných kempů s kapacitou 10 osob, kde se zdokonalí v tenisových dovednostech a dozví mnoho nových informací. Tento typ kempů pro menší skupiny dětí je absolutní novinkou v Evropě a troufáme si říct, že se děti na kempu dozví unikátní informace, které se jinde nedozví.

Dále poskytne tenisovým klubům možnost soustředění na Tenerife za výhodných podmínek v hotelu Marazul. Soustředění dokáže udělat na míru podle potřeb.

Pozvánka :)

Rádi bychom vás pozvali na tenisové a sportovní kempy na slunečném ostrově Tenerife.

Kempy jsou vhodné pro všechny, co mají rádi tenis. Pro hobby nadšence, výkonnostní hráče

i rodiny s dětmi. Zaměřené jsou na individuální přístup, proto je kapacita pouze 10 osob.

Na kempu se můžete těšit na 5 dni plných sportu a zábavy, zlepšíte svou fyzickou kondici, zjistíte jak správně dýchat, připravit se na výkon a mnoho dalšího.

Jako bonus si z kempu odvezete video z vaši hry a spousta cenných informací nejen z tenisu.

Pro tenisové školy nabízíme kompletní servis a zařízení tenisového areálu pro soustředění podle vašich představ.

Termíny 2023 21.-25.8., 25-29.10., 15.-19.11.

Pro více informací navštivte naše stránky https://czechtennisacademytenerife.com/