Profesionální hráči Babolatu mohou používat upravené nebo odlišné modely vybavení.

French Open je tady!


Květen zaujme každého tenisového fanouška - French Open je tady!
Světová tenisová elita se vrací do Paříže, aby zde získala druhý letošní grandslamový titul.

Rafael Nadal, Carlos Alcaraz, Felix Auger-Aliassime, Leylah Fernandez a zbytek našeho týmu Babolat se budou snažit zvednout cennou trofej ze všech sil.
Každý rok inovujeme, abychom všem našim šampionům umožnili zlepšit jejich výkony a zpříjemnili jejich čas na kurtu.
Pro ročník 2022 to není méně než 49 hráčů značky Babolat, kteří se na French Open představí v prvním kole.

20

V hlavní soutěži pařížského grandslamu se představí 20 hráček značky Babolat, včetně již korunované Garbiñe Muguruzaové, Leylah Fernandezové, která nás loni nadchla v New Yorku, Anett Kontaveitové, která s přehledem zakončila rok 2021, nebo Danielle Collinsové, finalistky posledního grandslamového turnaje.

29

Na startu turnaje bude 29 hráčů značky Babolat, mezi nimi Rafael Nadal, který v Paříži vyhrál už třináctkrát, Carlos Alcaraz, momentálně hráč ve formě, který má větší motivaci než kdy jindy vyhrát svůj první grandslamový turnaj a Felix Auger-Aliassime, který má na kontě už dvě grandslamová semifinále.

25

To je počet grandslamových titulů, které získal náš tým účastnící se letošního ročníku French Open (ve dvouhře). Čtrnáct z nich bylo získáno v Porte d'Auteuil.

45 %

To je procento našich hráčů, kteří hrají s naší řadou Aero. Model Pure Aero, testovaný a schválený nejlepšími světovými hráči, jako jsou Felix Auger Aliassime, Carlos Alcaraz nebo Danielle Collins, je určen pro hráče, kteří používají spin jako ultimátní zbraň k ovládnutí soupeře.

41%

41 % našich hráčů hraje s řadou Pure Drive. Fabio Fognini, Lucas Pouille a Garbine Muguruza jsou ambasadory naší kolekce Pure Drive, která je určena útočným hráčům pro výbušnou sílu.

7

Řadu Pure Strike používá 7 našich hráčů v čele s Dominicem Thiemem, Cameronem Norriem a Anett Kontaveitovou. Rakety Pure Strike jsou ideální pro hráče, kteří hledají kontrolu a přesnost.

22

To je počet našich hráčů, kteří si vybrali náš výplet RPM Blast. Je to jednoduše nejpoužívanější výplet v našem týmu. RPM Blast poskytuje nejlepší spin a kontrolu.