Profesionální hráči Babolatu mohou používat upravené nebo odlišné modely vybavení.

ČTVRTÁ GENERACE PURE STRIKE


BABOLAT PŘEDSTAVUJE ČTVRTOU GENERACI PURE STRIKE
PILÍŘ KONTROLY Z VÝKONNOSTNÍ ŘADY RAKET

Raketa Babolat Pure Strike se vyvíjí na základě pozorování hráčů na kurtu. Vlajková loď v segmentu kontroly, která bude v prodeji na konci ledna 2024, zahrnuje inovativní technologie, které splňují potřeby útočících hráčů, kteří hledají kontrolu, cit a přesnost

.

V roce 2014 Babolat nabídl agresivní alternativu k segmentu kontroly a přesnosti uvedením řady Pure Strike. Pure Strike, raketa Dominica Thiema a dalších hráčů, jako je šampion Niels Vink, Cameron Norrie a Alizé Cornet, se nadále vyvíjela, aby vyhovovala potřebám nejnáročnějších hráčů.

V lednu 2024 se na trh dostane 4. generace raket Pure Strike, speciálně navržená tak, aby poskytovala ještě větší kontrolu a cit při úderu. Rakety Pure Strike jsou ideální jak pro všestranné, odvážné útočící hráče s rozmáchlými, hru vytvářejícími údery, tak pro hráče do protiútoků s kompaktnější přípravou, kdy míč brzo přijímají, aby využili svou rychlost.

8 raket a 2 inovativní technologie v řadě 2024

Osm raket z řady Pure Strike 2024 obsahuje dvě pozoruhodné technologie: NF²-TECH a Frame String Interaction Control.

NF²-TECH poskytuje optimální filtraci vibrací díky přidání přírodních vláken na strategických místech rakety. To zlepšuje cit hráče při úderu a poskytuje tlumenější zvuk pro lepší vnímání kontroly. Lněná nášivka je systematicky integrována do rukojeti všech raket Pure Strike, čímž splňuje specifické potřeby této kategorie hráčů, kteří vždy hledají více citu a kontroly.

Frame String Interaction Control je technologie, která kombinuje těsnější vzor výpletu pro lepší kontrolu se systémem Woofer, který prodlužuje dobu kontaktu mezi míčkem a výpletem pro lepší cit. Rám kombinuje čtvercový průřez s eliptickou strukturou a nabízí dokonalou rovnováhu mezi kontrolou a silou při každém úderu

Mezi 8 raketami v řadě:PURE STRIKE 97

Její velikost hlavy 626 cm², tenký průřez 21/22/21 a vzor výpletu 16/20 poskytují perfektní kombinaci pro hráče, kteří hledají maximální kontrolu a přesnost. Rukojeť z přírodní kůže poskytuje extra pevnost a zlepšuje cit.

PURE STRIKE 16/19:

Její velikost hlavy 630 cm², tenký průřez 21/23/21 a standardní vzor výpletu 16/19 z něj činí perfektní kombinaci pro hráče, kteří hledají kontrolu. Tato raketa je ideálem pro hráče s agresivním úderem a velkým rozsahem švihu, kteří chtějí ovládat svou přirozenou sílu.

PURE STRIKE 18/20:

Její velikost hlavy 630 cm² a hustší vzorek struny 18/20 pro extra kontrolu je ideální pro hráče s agresivním úderem, kteří hledají stabilitu a konzistenci při úderu.

PURE STRIKE 100 16x20:

Její velikost hlavy 645 cm² a nový vzor výpletu 16/20 jsou perfektní kombinací pro hráče, kteří hledají kontrolu a sílu. Tato raketa vyhovuje agresivním hráčům s moderní hrou založenou na rychlosti a dynamických úderech

PURE STRIKE 100:

Její velikost hlavy 645 cm² a standardní vzor struny 16/19 poskytují dynamické ovládání. Tato raketa je ideální pro protiútoky s větší kontrolou a odpouštěním.

PURE STRIKE TEAM:

Její velikost hlavy 645 cm², tenký průřez 21/23/21 a standardní vzor výpletu 16/19 poskytují kontrolu. Její nižší hmotnost 285g nabízí lepší manévrovatelnost. Je ideální pro hráče, kteří chtějí plynulý pocit při ovládání svých úderů.

PURE STRIKE LITE:

Její velikost hlavy 626 cm², tenký průřez 21/22/21 a vzor výpletu 16/20 poskytují perfektní kombinaci pro hráče, kteří hledají maximální kontrolu a přesnost. Rukojeť z přírodní kůže poskytuje extra pevnost a zlepšuje cit.

PURE STRIKE JR 26:

Juniorská verze rámu pro dospělé.

Tato řada bude k dispozici v kompletní kolekci barev Pure Strike. Obsahuje nový bílý výplet RPM Hurricane, tři tašky (RH12, RH6 a batoh) a dva modely bot (Jet Mach 3 a Jet Tere 2). Navíc je tu ručník, tričko, ponožky, čepice a potítka se vzorem Pure Strike.

K dostání v obchodech od 25.01.24.