Profesionální hráči Babolatu mohou používat upravené nebo odlišné modely vybavení.

Babolat a APT Padel Tour obnovují partnerství v roce 2022


Po uzavření prvního partnerství v roce 2021 pro boty a míčky APT Padel Tour je nyní Babolat také oficiální raketou mezinárodního padelového okruhu. Toto partnerství, které bylo dnes obnoveno v Lyonu, upevňuje pozici Babolatu jako přední padelové značky.

  • Éric Babolat, prezident společnosti Babolat a Fabrice Pastor, prezident APT Padel Tour a generální ředitel Monte-Carlo International Sports, se sešli v kancelářích Babolat v Lyonu, aby obnovili své mezinárodní partnerství a rozšířili ho o segment raket.
  • Řada raket Babolat VIPER, jejíž model AIR VIPER byl předním španělským časopisem Padel Spain zvolen nejlepší raketou roku 2021, je nyní oficiální turnajovou raketou a připojila se tak k míčům Babolat Court a botám Jet Premura. Toto partnerství zviditelní značku Babolat v mezinárodní komunitě hráčů padelu. Tím, že mezinárodní okruh APT Padel Tour opět vložil důvěru ve značku Babolat, uznává její odborné znalosti a kvalitu jejích výrobků.


    Prezident APT Padel Tour a generální ředitel společnosti Monte-Carlo International Sports Fabrice Pastor pozitivně zhodnotil rok 2021, kdy byly uspořádány turnaje v osmi různých zemích: Mexiko, Paraguay, Belgie, Portugalsko, Švédsko, Monako, Španělsko a Argentina. "Náš okruh je skutečně globální a budeme ho dále rozšiřovat," říká a je pevně přesvědčen, že se padel bude nadále rozšiřovat a stane se raketovým sportem budoucnosti.


    APT Padel Tour přidala do kalendáře na rok 2022 pět nových destinací: Jižní Afriku, Rakousko, Itálii, Spojené státy a Dubaj.
    Většina turnajů na okruhu se bude konat během čtrnácti dnů, s jednou juniorskou kategorií a třemi soutěžními kategoriemi pro muže a ženy: Future, Open a Master. Cílem tohoto přístupu je otevřít okruh většímu počtu hráčů, kteří se plánují věnovat profesionální kariéře.
  • V souladu se svým trvalým závazkem podporovat rozvoj, internacionalizaci a růst padelu, sdílí společnost Babolat výhled APT Padel Tour. Francouzská značka, která v současné době působí ve 150 zemích světa, je uznávaná pro své inovativní a kvalitní výrobky. Babolat vždy věnoval zvláštní pozornost hře a jejím hráčům. Pozorováním a analýzou padelu a nasloucháním hráčům je Babolat schopen nabídnout ty nejlepší produkty v celém padelovém sortimentu.
  •    APT Padel Tour a Babolat týmy jsou proto přesvědčeny, že toto partnerství bude pro sport i hráče přínosem.