Profesionální hráči Babolatu mohou používat upravené nebo odlišné modely vybavení.

Hráči a hráčky českého juniorského Babolat týmu ukázali svou sílu a mistry ČR se stali v obou kategoriích dvouher !

Mistryní ČR se stala Alena Kovačková / Pure Aero Team, výplet RPM Blast / , která porazila ve finále kolegyni z Babolat týmu Moniku Jirouškovou / Pure Drive Team, výplet RPM Blast / . Kovačková navíc získala titul i ve čtyřhře / s Forejtkovou / a Jiroušková ve čtyřhře získala svoje druhé stříbro./ s Krejčovou /.

Nová členka Babolat týmu , o rok mladší Sofie Hettlerová / Pure Aero Team, výplet RPM Blast / vybojovala bronz ve čtyřhře. Blýskla se však o týden dřív vítězstvím ve dvouhře i čtyřhře na turnaji TE14 kat. 2 v izraelském Jerusalémě.

Převaha dívek s Babolatem mohla být i vyšší, MČR se nezúčastnily 2. hráčka českého žebříčku Laura Samsonová, pátá Veronika Sekerková a šestá Vanessa Dobiášová ! Vanessa však hrála výborně v Rakousku na turnaji TE14, kde byla ve finále a teprve st.žákyně Laura hrála skvěle na turnaji ITF kat.4 do 18 let ve Francii,kde byla ve finále dvouhry i čtyřhry !

V prostějovské hale se představili st. žáci a pozici prvního nasazeného obhájil Filip Košárko / Pure Strike Team, výplet RPM Blast / , který se tak stal mistrem ČR ve dvouhře.

Bronz ve dvouhře vybojoval David Brückner / Pure Drive Team, RPM Blast / , cennější je však pro něj zřejmě vítězství ve dvouhře na turnaji TE14 v Polsku o týden dříve.

Jan Psota získal sympatické stříbro ve čtyřhře / s Kotrcem / a Košárko k titulu ve dvouhře přidal ještě bronz ve čtyřhře.

Na letošních mládežnických mistrovstvích ČR ve dvouhře získali tituly pouze hráči se značkou Babolat.

Ml. žákyně – Gloria Levinsky, ml. žáci – David Drlík, st.žákyně – Alena Kovačková, st.žáci – Filip Košárko.

Blahopřeji !

Tennis and victory runs in our blood! BABOLAT

                                                                 Autor článku : Roman Medviď